RĪGAS BŪVĒŠANAS SACENSĪBAS

Teikas_Rieksti

Pieteikušās 19 komandas
Brīvas vietas 1

No 26. maija līdz 11. jūnijamRīgas pilsētas vispārizglītojošo skolu komandas aicinātas piedalīties Rīgas pilsētu raksturojošo vietzīmju būvēšanas sacensībās Minecraft virtuālajā Rīga modelī.

Organizē un atbalsta

Sacensību posmi

Sacensības norisināsies attālināti divos posmos

• Sacensību pirmajā posmā katrai komandai tiks dotas 12 dienas (26.maijs līdz 6.jūnijs), kuru laikā jāizpēta, jāapraksta un Minecraft virtuālajā Rīgas modelī jārekonstruē piešķirtais Rīgas vēsturiskā centra objekta eksterjers, piemēram, Melngalvju nams, Pētera baznīca, Brīvības piemineklis vai kāds cits no kopumā 26 objektu saraksta.

• Sacensību otrajā posmā, kas norisināsies 11.jūnijā, notiks tiešsaistes ātrbūvēšanas sacensības, kuru ietvaros viens dalībnieks no katras komandas cīnīsies par tehniski precīzākā un ātrākā būvnieka titulu. Otrā posma noslēgumā norisināsies virtuālā ekskursija iepazīstinot ar skolēnu komandu pirmajā posmā veiktā darba rezultātiem, kā arī tiks apbalvotas trīs labākās komandas.

Reģistrēšanās sacensībām

Reģistrēšanās paredzēta līdz 23.maijam, bet tā var tikt slēgta ātrāk, ja tiek sasniegts maksimālais vietu skaits – 20 komandas. Tāpēc aicinām nekavēties ar savas komandas reģistrēšanu.

Lai reģistrētos sacensībām, jāveic trīs soļu reģistrācija - individuālā, komandas un sacensību:

1. Katram skolēnam ir jāizveido savs individuālais spēlētāja profils, norādot personas datus, izglītības iestādi, izglītības iestādes izsniegto Microsoft Office 365 lietotāja kontu edu.riga.lvsistēmā

2. Katram pedagogam jāizveido savs individuālais skolas pārstāvja profils, norādot personas datus, izglītības iestādi, pedagoga lomu un mācību priekšmetu, kuru pasniedz savā skolā;

3. Komandas kapteinim jāizveido  skolas komanda, norādot komandas nosaukumu, spēlētāju skaitu, videospēli (Minecraft Education Edition) un komandas logo;

4. Katrai komandai jāreģistrē dalība sacensībās sadaļā “Turnīri”, izvēloties sacensību nosaukumu – “Rīgas būvēšanas sacensības”.

Reģistrācija sacensībām ir pabeigta un vieta komandai garantēta tikai pēc visu reģistrācijas soļu veikšanas un apstiprinājuma saņemšanas Discord platformā!

Ar reģistrāciju un turnīra norisi saistītu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Esporta Skolas pārstāvjiem - Renāru pa e-pastu [email protected] vai Discord: Emvy#1624 vai Pēteri pa e-pastu [email protected] vai arī Discord: nobodijs#1337

Minecraft Rīgas būvēšanas sacensību apraksts: https://ej.uz/RBapraksts

Pilns sacensību nolikums: https://ej.uz/RBnolikums

Informācija par bezmaksas mācību kursu pedagogiem: Mācības pedagogiem par Minecraft Education Edition | Programmizstrāde, e-kursi un datorkursi | Datorzinību centrs (dzc.lv)

Prasības

Skola

Dalība atļauta tikai
Rīgas skolu komandām

Komanda

Komanda no 2-5 spēlētājiem
+ 1 skolotājs

Mācības

Skolotājiem pieejama
BEZMAKSAS Minecraft apmācība

Izziņa

Spēlētājiem, kas nav sasnieguši 18 gadu
vecumu ir parakstītas vecāku atļaujas "SmartLaws"

Sertifikāts

Visi komandas spēlētāji ir sekmīgi
nokārtojuši kursu "Kas ir esports?"

Esports

Spēlētāji apņemas ievērot