LESL Minecraft

Piesakies līdz 19. aprīlim

PIESAKI KOMANDU

Latvijas Esporta Skolu Līga ir pirmā esporta līga,
kas dod iespēju skolēniem no visas Latvijas piedalīties un
pārstāvēt savu skolu, lai cīnītos par uzvarētāja titulu
esporta turnīros dažādās video spēļu disciplīnās

Atbalstītāji

Kā pabeigt skolu, neejot uz to?

Ja vajag vidējo izglītību un domā par tālmācību, tad izvēle Nr.1! Jo lielākā, vadošā un labākā.

www.r1tv.lv

CANYON GAMING

gaming.canyon.eu

Latvijas lielākais Minecraft serveru tīkls

Kopš 2014. gada Side serveri ir piedāvājuši dažādus Minecraft piedzīvojumus katram interesentam.

www.side.lv

Kā parakstīt vecāku atļauju?

SmartLaws platforma apkopo rīkus, kuri nepieciešami, lai ērtāk risinātu juridiskus jautājumus - e-parakstu, līgumu formas, dokumentu pārvaldes rīkus. .

www.smartlaws.eu

Par turnīru

Eporta Skola sadarbībā ar Side.lv rīko videospēles Minecraft: Java Edition vidē četru LESL Minecraft turnīru sēriju.

Trešais no tiem ir "Build Mart 3x8", kas norisināsies attālināti tiešsaistē no šī gada 21. - 23. aprīlim. Turnīra ietvaros komandām no visām Latvijas skolām tiks dota iespēja sacensties savā starpā, lai cīnītos par pirmajām vietām turnīrā un gūtu punktus atsevišķā skolu kopvērtējumā.

Visa aktuālā informācija par turnīra gaitu ir skatāma turnīra tīmekļa aplikācijā: turnirs.esportaskola.lv

Kas ir Build Mart?

Build Mart ir minispēle, kurā katrā spēlē 8 komandas mēģina pēc iespējas ātrāk precīzi uzbūvēt piedāvātās būves. Materiāli būvēšanai ir jāiegūst piedāvātajā "veikalā", kurā ar iepirkumu ratiņiem ir jāsavāc nepieciešamie bloki. Jo ātrāk komanda uzbūvē, jo vairāk punktus iegūst! Katras spēles garums ir 15 minūtes, uzbūvējot vienu būvi, parādās jauna, tādēļ komandas komunikācija un laba plānošana ir ļoti būtiska šajā spēlē.

Reģistrācija turnīram

Reģistrēšanās turnīram būs pieejama no 5. - 19. aprīlim. Katrā komandā ir jābūt 3 spēlētājiem.

Reģistrācijas gaita:
1) Katram komandas biedram ir jāpievienojas oficiālajam Eporta Skolas Discord serverim.
Saite uz Discord serveri.
Discord kanālā #izvēlies-savas-spēles dalībniekiem ir jāizvēlās Minecraft, lai redzētu atbilstošos kanālus.
2) Jāatver sadaļu “Minecraft” Discord serverī.
3) Turpmākās reģistrācijas norādes ir Discord kanālā #turnīra-reģistrācija

Reģistrācija sacensībām ir pabeigta un vieta komandai garantēta tikai pēc visu reģistrācijas soļu veikšanas un apstiprinājuma saņemšanas Discord platformā!

Ar reģistrāciju un turnīra norisi saistītu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Side.lv pārstāvjiem - Ammorack pa e-pastu [email protected] vai Discord: Ammorack#8027 vai TheIronMinerLv pa e-pastu: [email protected] vai arī Discord: TheIronMinerLv#6850

Build Mart 3x8 turnīra apraksts ir pieejams spiežot šeit

Pilns turnīra nolikums ir pieejams spiežot šeit

Prasības

Skola

Visi spēlētāji ir
no vienas skolas

Komanda

Komanda sastāv no
3 spēlētājiem

Nosaukums

Komandas nosaukums
atbilst turnīra nolikumā
norādītajām prasībām

Izziņa

Spēlētājiem, kas nav sasnieguši 18 gadu
vecumu ir parakstītas vecāku atļaujas "SmartLaws"

Sertifikāts

Visi spēlētāji ir sekmīgi
nokārtojuši kursu "Kas ir esports?"

Esports

Spēlētāji apņemas ievērot