Kas ir Virtuālā Rīga?

Virtuālā Rīga ir digitālā pasaule, kurā ikviens var iepazīt mūsu pilsētu digitālā vidē Minecraft spēlē. Šeit izglītība saplūst kopā ar piedzīvojumiem, kas aizraus ikvienu skolēnu un piedāvā unikālu un aizraujošu pieredzi, kurā jūs varat staigāt un iepazīt pilsētu, vadīt transportlīdzekļus, būvēt vēsturiskas ēkas un kultūrnozīmīgus objektus. Veido savu karjeru un iegūsti jaunas prasmes digitālajā vidē, kas būs noderīgas reālā dzīvē.

Minecraft person
Survival image

Atklāj savu radošumu

Iepazīsti virtuālās Rīgas pasauli, kurā radošumam nav robežu. Neatkarīgi no tā, vai esat skolēns vai pedagogs, mūsu Minecraft serveris ir tavs digitālais audekls neierobežotam radošumam. Veido savas virtuālās nodarbības, piedalies interaktīvajos izaicinājumos vai būvējiet Rīgas vēsturiskās ēkas un objektus — ļaujiet vaļu fantāzijai!

• Iepazīsti virtuālo Rīgu
  • Izpaud savu radošumu
  • Izaicini sevi
  • Mācies spēlējot
Survival image

Izaicini Sevi

Izglītība nav tikai mācību grāmatas un lekcijas - tas ir par komforta zonas robežu pārkāpšanu un jaunu izaicinājumu pieņemšanu. Virtuālā Rīga Minecraft vidē piedāvā dažādus izglītojošus izaicinājumus un uzdevumus, sākot no sarežģītu mīklu risināšanas līdz aizraujošu virtuālo muzeju izpētei. Iesaistiet savu prātu un dodieties aizraujošos piedzīvojumos, kas padara mācīšanos patiesi aizraujošu.

• Iepazīsti Rīgu
  • Apgūsti braukšanas prasmes
  • Attīsti būvniecības prasmes

Vai Tev ir jautājums vai vienkārši vēlies aprunāties?
Pievienojies mūsu Discord!

Biežāk Uzdotie Jautājumi.

Šeit esam apkopojuši, mūsuprāt, svarīgākos jautājumus, kurus esat mums jautājuši un esam snieguši uz tiem atbildes.

Kas vajadzīgs, lai spēlētu serverī?
Lai spēlētu, tev ir nepieciešama lejupielādēta spēle Minecraft: Java Edition. Droši pievienojies mūsu Discord serverim, lai saņemtu palīdzību ar spēles instalāciju.
Kā varu pieslēgties Minecraft serverim?
Lai pieslēgtos, atver Minecraft: Java Edition ar jaunāko pieejamo versiju. Tad atver Multiplayer un pievieno serveri. IP adresi iegūsi, spiežot uz šīs lapas augšā esošās pogas "Kopēt servera IP" vai ieraksti to manuāli: mc.esportaskola.lv
Kādus mācību priekšmetus varu apgūt serverī?
Ikvienam interesentam ir iespēja apgūt saturu dažādos mācību priekšmetos, sākot no aizraujošās kiberdrošības pasaules līdz matemātikas brīnumiem un vizuālās vides skaistumam. Mūsu ekspertu pasniedzēju komanda strādā pie augstākās klases izglītības nodrošināšinājuma katrā mācību priekšmetā.
Vai ir kādi vecuma ierobežojumi, lai spēlētu?
Nē, nav nekādu vecuma ierobežojumi. Tomēr ņemat vērā, ka spēlē izstrādātais un piedāvātais saturs ir paredzēts pamatskolu un vidusskolas izglītības standartam, kas var radīt grūtības skolēniem no sākumskolas pildot kādus no mūsu nodarbībām vai piedaloties kādā no mūsu izaicinājumiem.
Ja man ir vēl jautājumi vai neskaidrības?
Ja neatrodi atbildi uz sev interesējošo jautājumu vai nepieciešama papildus informācija, droši raksti mums uz e-pastu: [email protected] vai droši nāc uz mūsu Discord serveri un uzdod tur savu jautājumu.