Esporta Skola palīdz skolām un skolotājiem būvēt tiltu starp skolēnu interesēm un aizraušanos ar videospēlēm un kontrolētu, drošu vidi, kas palīdzēs tiem pilnveidot un attīstīt savas prasmes, kas noderēs turpmākā izglītībā un profesionālajā karjerā.

Misija

Padarīt e-sportu pieejamu ikvienā skolā.

Vīzija

Mūsu vīzija ir radīt drošu un atbalstošu vidi, kurā skolēns var attīstīties un pilnveidot gan savas prasmes, gan zināšanas, kas noderētu nākotnes profesijā. Mēs esam gatavi un varam palīdzēt skolām pilnveidot to vidi un mācību procesu, kā arī interešu izglītību caur e-sporta treniņiem un turnīriem.

“Videospēles ir gandrīz ikviena mūsdienu bērna un jaunieša ikdiena. Tas ir pasaules fenomens, kuram nav iespējams un nevajag pretoties. Līdz ar to mūsu kā izglītības speciālistu uzdevums ir radīt drošu un jēgpilnu vidi, izmantojot visas priekšrocības un iespējas, ko mums sniedz e-sporta nozare.”

Ivo Čapiņš

Esporta skolas X

Mūsu komanda

Mūsu komandu veido video spēļu entuziasti un izglītības speciālisti, kuri apvienojot savas zināšanas un prasmes piedāvā jaunu, modernu, aizraujošu un mērķtiecīgu pieeju video spēļu spēlēšanai un ieviešanai izglītības jomā.

Ivo Čapiņš

Izglītības tehnoloģiju entuziasts ar 7 gadu pieredzi tālmācības procesu nodrošināšanā. Ikdienā interesējas par tehnoloģijām un izglītības inovācijām. Patīk video spēles.

Renārs Toms "Emvy" Dzintars

Videospēļu entuziasts teju 20 gadus, e-sporta komentētājs 6 gadus, komentējis pasaules lielākos turnīros latviešu valodā, Baltijas e-sporta līgas komentētājs.

Fakti par e-sportu

Drīzumā Nr. 2 sports pasaulē!

Plašas karjeras iespējas

Plašas jaunu prasmju apgūšanas iespējas

Uzzini vairāk par e-sportu!

Kā un kāpēc e-sports ir kļuvis par pasaules fenomenu? Kā to izmantot izglītībā? Kā un kāpēc e-sports paver durvis jaunām iespējām, prasmēm un pasaules mēroga karjerai?

<Kāpēc e-sports izglītībā>