Pievienojies

Mūsu partneri

Popularitāte par esportu jauniešu vidū pieaug ar katru dienu par ko liecina gan esporta pasākumu skaita pieaugums, gan arī spēlētāju aktivitātes, spēlējot videospēles. Mēs esam lepni un pateicīgi katram mūsu sadarbības partnerim, kas dod mums iespēju un rada apstākļus, lai mēs - EsportaSkola  varam popularizēt esportu un piedāvāt to kā jēgpilnu aktivitāti izglītībā, piedāvājot gan kursus, gan turnīrus.


Rīgas 1. Tālmācības vidusskola (R1TV) ir vadošā un lielākā privātā tālmācības izglītības iestāde Latvijā. R1TV ir akreditēta izglītības iestāde un 2020./2021. gadā mācās vairāk kā 1'500 skolēnu. Skolā var mācīties no 7. - 12. klasei, sekmīgi nokārtojot beigu eksāmenus, saņemsiet vidusskolas atestātu, ar ko varēsiet turpināt studijas augstskolā.

Vairāk par skolu: https://www.r1tv.lv 


Brīvpieejas tālmācības platformā OpenSchool ir pieejami gan profesionālie, gan arī akadēmiskie kursi par dažādām tēmām, tai skaitā arī esporta entuziastiem. Uz doto brīdi OpenSchool reģistrējušies jau vairāk kā 4'000 lietotāju un to skaits nepārtraukti turpina pieaugt. Ja vēlies mācīties par esportu, tad esi laipni gaidīts uz mūsu bezmaksas kursu "Kas ir esports?".

Iepazīšanās kurss "Kas ir esports?" https://courses.openschool.lv/

Skybox
LGSmartLawsHP OmenNarvesen

Ja vēlaties kļūt par Esporta Skolas atbalstītājiem un/vai sadarbības partneriem, sazinaties ar mums pa e-pastu: [email protected]