Pievienojies

E-sporta kursi skolotājiem

Ja arī Tu vēlies atbalstīt savas mācību iestādes skolēnu intereses un aizraušanās, kļūsti par e-sporta treneri!

E-sporta treneri tieši tāpat kā basketbola, tenisa, futbola, šaha un citu sporta veidu treneri var palīdzēt skolēniem attīstīt savas prasmes. E-sporta trenera klātbūtne noteikti skolai un tās skolēniem sniegs daudzus ieguvumus – atbalstu, kontrolētu vidi, motivāciju u.c.

Mācies

Esporta skola sadarbībā ar Open School piedāvā kursu “Kas ir e-sports?” Tas ir īss, vienas stundas kurss, kas Tev sniegs visaptverošu informāciju par e-sporta nozari, attīstību un potenciālu mācību procesā, interešu izglītībā, kā arī turpmākā bērnu un jauniešu karjeras izveidē. Kursa ilgums tikai 1 stunda.

Kļūsti par e-sporta treneri

Drīzumā Esporta skola piedāvās iespēju iegūt e-sporta trenera sertifikātu, kas Tev ļaus piedāvāt un ieviest e-sportu kā interešu izglītību savā skolā vai pat iekļaut to mācību procesā!

Reģistrējies, lai mēs Tevi varētu informēt par iespējām iegūt e-sporta trenera sertifikātu nākotnē, kā arī citām iespējām, ko Tu vari piedāvāt un ieviest savā skolā!

Измените ваш URL
Кажется, чего-то не хватает